Vampire Diaries

Sledujte Vampire Diaries online

Zdieľanie

Reklama

RSS

RSS

Návštevnosť

TOPlist

Odkazy

Najvidea.eu

Tie najlepšie videá z Internetu!

Dva a pol chlapa

Dva a pol chlapa online.

Big Bang Theory

Sledujte BIg bang theory online!

Zbigiweb.7x.cz

Filmy a seriály online.

O seriály

Dej:

Nový americký seriál vznikl na základě stejnojmenné knihy L. J. Smithe. Sledujeme v něm osud Eleny Gilbert, mladé hrdinky, která je předmětem vášní dvou upířích bratrů (Stefana – dobrého a Damona - zlého). V městečku Mystic Falls ve Virginii se začínají množit útoky na obyvatele. Všichni si myslí, že za nimi stojí právě Stefan. Ale může za ně démonický bratr Damon. Ten se rozhodl, že Elenu získá pro sebe jako pomstu za staré rodinné křivdy. A tak boj mezi bratry o srdce dívky a celé město může začít.

Csfd.cz - 72%
Imdb.com - 8.1/10

Recenzie:

Pokud máte slabost pro upíří tématiku či obecně pro nadpřirozeno, The Vampire diaries by mohli být tou správnou volbou. Jen se nesmíte nechat odradit úvodními epizodami, které občas balancují na hranici kýče a parodie. Seriál se teprve hledal a po vydařeně ukončené první sérii to vypadá, že se úspěšně našel a díky neutuchajícímu diváckému zájmu o staro-novou "upíří lovestory", má našlápnuto minimálně na další dvě série.

 

Zdroj: http://www.carpe-noctem.wz.cz/zoom/vd.html


História:

První díl byl odvysílán 10. září 2009 na TV stanici CW, za seriálem stojí Kevin Williamson, který stvořil Dawsonův svět (Dawson's creek).


 

vampirediaries.7x.cz - vampire diaries online, vampire diaries, vampire diaries online cz, upírske denníky,

optimalizace PageRank.cz

NAVRCHOLU.cz