Vampire Diaries

Sledujte Vampire Diaries online

Zdieľanie

Reklama

RSS

RSS

Návštevnosť

TOPlist

Odkazy

Najvidea.eu

Tie najlepšie videá z Internetu!

Dva a pol chlapa

Dva a pol chlapa online.

Big Bang Theory

Sledujte BIg bang theory online!

Zbigiweb.7x.cz

Filmy a seriály online.

Obsadenie

Elena GIlbert (Nina Dobrev)

Elena je sedmnáctiletá dívka se štíhlou atletickou postavou. Má olivovou pleť, hnědé oči a dlouhé, rovné, tmavě hnědé vlasy. Její rodiče zemřeli při autonehodě, kterou ona jako jediná přežila. Žije se svou tetou Jennou a mladším bratrem Jeremym. Chodila se svým dlouholetýk kamarádem Mattem, ale po nehodě se spolu rozešli. Na začátku nového školního roku potkává záhadného Stefana, do kterého se zamiluje.

1.série

V pilotném díle je Elena tichá, uzavřená mechanlolička. Důvodem je smrt jejích rodičů při autonehodě, která se stala minulé léto. Jak show pokračuje, tak Elena získává zpět pár svých dobrých vlastností a ukazuje, jaká byla před nehodou. Nedílnou součást na této proměně má i Stefan.

Elena ukáže svou hlubokou náklonost vůči přátelům a často se stará o lidi, ktěří to nečekají nebo to nevítají. Je také velmi tvrdohlavá.

Důvěřuje Stefanovi, Damonovi a dalším, i navzdory jejich bývalým prohřeškům.

Stefan Salvatore (Paul Wesley)

Stefan je vysoký, štíhlý a pohledný. Má krátké hnědé vlasy a zelené oči. Jeví se docelá vážný a často smutný, i když má velmi poutavý usměv. Na svém pravém rameni má tetování ve tvaru růže.

1.série

Stefan se zdá trochu odtažitý, ale vždy zdvořilý. Většinu času má své emoce pod kontrolou. Jeho bratr Damon ho ale dokáže snadno naštvat a Elena je v něm vyvolává vášnivé pocity.

Poté, co je v epizodě 'Let the Right One In' mučen upíry z hrobky, je zasláblý a Elena mu dává napít své krve, ale to ukáže predátora, kterého v sobě má, a který se neukázal celé století. Damon a Elena spolupracují, aby mu pomohli se vrátit zpět ke zvířecí krvi. Nakonec se jim to podaří a je to zase starý Stefan.

Damon Salvatore (Ian Somerhalder)

Damona v show skoro vždy uvidíte s koženou bundou. Má bledě modré oči a hnědé vlasy. Také obyčejně nosí černou košili. V show vypadá na 25 let.

1.série

Na začátku série je do značné míry opakem svého bratra, povětšinu času je dost arogantní. Je posedlý sociopatickými sklony, jednu minutu je naprosto okouzlující a další extrémně nebezpečný, a nenese žádnou lítost za vraždy, které spáchal. Baví ho si pohrávat s lidmi a způsobovat bolest. Narozdíl od svého bratra je velmi silý a obvykle dostane, co chce. Je možné, že se naučil chovat se tímto způsobem od Katherine.

Nicméně, jak show pokračuje, vidíme, že to, po čem Damon opravdu touží, je přijetí, což je něco, co nikdy jako člověk nezažil. Poté, co se hrozí proměním Eleny v epizodě 'Children of the Damned' mluví o ní před Stefanem jako o 'naší přítelkyni', což je možný náznak, že k ní má nějaké city.

 

vampirediaries.7x.cz - vampire diaries online, vampire diaries, vampire diaries online cz, upírske denníky,

optimalizace PageRank.cz

NAVRCHOLU.cz